GRUPA PROJEKTOWA
RAZY2

Do każdego projektu, który podejmujemy dobieramy odpowiednie środki, pozwalające na minimalizację ryzyka związanego z wdrożeniem nowego produktu. Dzięki doświadczeniu oraz specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie przygotować kompletną dokumentację techniczną a także dobrać odpowiednie środki produkcji dostosowane do zdolności finansowych i inwestycyjnych partnera.

WSPÓŁPRACA

Podczas projektowania bierzemy pod uwagę nie tylko uwarunkowania rynkowe, ale staramy się dobrze zrozumieć sytuację oraz etap rozwoju partnera.

Współpracę budujemy na wzajemnym zaufaniu, wierzymy, że jest ono kluczem do wytworzenia efektu, który będzie więcej niż zadowalający dla obu stron.

METODYKA

Projekt rozpoczynamy od wnikliwej analizy oraz rozmów z partnerem. Na podstawie zebranych informacji formułujemy założenia. Następnie tworzymy koncepcje, które weryfikujemy (sposoby weryfikacji różnią się w zależności od rodzaju projektu). Wraz z wybranym wykonawcą opracowujemy prototyp na podstawie wcześniej przygotowanej dokumentacji. Prototyp pozwala ostatecznie zweryfikować i wskazać elementy, które można ulepszyć, przed ostatecznym wdrożeniem.

NARZĘDZIA

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, dzięki którym możemy przygotować koncepcję, opracować modele, przygotować dokumentację płaską i przestrzenną dla wykonawcy.

W sposób czytelny i obrazowy komunikujemy pomysły naszym partnerom.

ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z projektantów o zróżnicowanym doświadczeniu i spojrzeniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową realizację projektu – od koncepcji po gotowy produkt w zaprojektowanym przez nas opakowaniu.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami, specjalizującymi się w zróżnicowanych technologiach.

DSC_2271